Alanyaspor’a icra geldiGeçmiş yönetim kurulu tarafından Teknik Direktör Altan Çetindağ’a ait 30 Haziran ve 31 Temmuz 2011 tarihli 15 bin TL’lik iki senet, yardımcı antrenörler Diler Dündar ve İsmet Çelen’e ait toplam 18 bin TL’lik senetler ödenmediği için kulübe icra geldi. Teknik heyetin yanı sıra futbolcu transferlerinde komisyon olarak menajer Murat Edis’e verilen 15 bin TL’lik 30 Temmuz tarihli çek ödenmeyince kulübe yine icra geldi.

KARŞILIKSIZ ÇEKLER

GEÇTİĞİMİZ haftalarda da futbolcu Soner Çelen’in babası kendilerine verilen çeklerin karşılıksız çıkması üzerinde federasyon’un dışında çeki icra takibine koydurdu ve Alanyaspor’dan yaklaşık 55 bin TL daha talip ediyor.

Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, “Gece gündüz çalışıyoruz, yasağı kaldırmak için kapı kapı dolaşıyoruz. Transfer yasağını kaldırmak için gerekli olan 1 milyon 143 bin TL’yi toplamak için her şeyi yaparken karşımıza her gün kulüpten sakız gibi dağıtılan senet ve çekler yüzünden icracılarla uğraşıyoruz. Ne yapacağımız bizde şaşırdık. İnşallah 4 gün içinde yasağı kaldırırız” dedi.

Sakız gibi dağıtmışlar

Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, “Ortalıkta onlarca çek ve senet var. Hiçbiri ödenmemiş. Eski yönetim sakız dağıtır gibi her önüne gelen alacaklıya çek ve senet vermiş” dedi.Benzer İlanlar:

Bir Cevap Yazin

 Diş Depo Market
metin2 sunucu instagram takipci satin al