İcra Takip Elemanın görevleri nelerdir? İcra Takip Elemanları ne yapar?Birçok avukatlık bürosu icra takibi için eleman bulundurmaktadır. Zira avukatlar icin icra takibi yapma uzun süren bir iş olduğu için icra takibi konusunda deneyimli eleman bulundurmaktadır. Bazı avukatlar, kendi icra takip elemanlarını kendileri yetiştirmektedir. Böylece hem güven sorununu aşmakta hem de daha hızlı ve etkili çözüm yolu olmaktadır.

İcra takip elemanı icra dairelerini, icra mahkemelerini iyi bilmeli, hangi icra dairesinin nerede olduğunu bildiği vakit, işlemlerini kolaylıkla yapabilir. Haciz işlemleri konusunda tecrübeli olmalısınız. Aynı zamanda icra dosyalarının düzenlenmesini bilmeli, hangi dosyanın hangi işleme tabi tutulacağını konusunda yetkin olmalısınız. Aynı zamanı icra takibi iciran yasal takip sistemi(yts) konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Aynı zamanda UYAP üzerinden icra takibi yapabilmelisiniz.Benzer İlanlar:

One Comment

  1. duygu dedi ki:

    merhabe yüksekokul mezunuyum icra takipte çalışmak istiyorum yanlız dah önce hiç deneyimim olmadı 🙁 şansım varmıdır acaba bilgilendiririseniz çok memnun olurum …

Bir Cevap Yazin

 Diş Depo Market
metin2 sunucu instagram takipci satin al