İstanbul Ümraniye ilçesinde İcradan Satılık 5 katlı BinaÜmraniye 2. icra müdürlüğü İstanbul Ümraniye ilçesi namık kemal mahallesi yol mevkiinde ve tapuda 591 ada, 7 parselde kayıtlı olan 451 metre kare miktarlı arsa vasıflı taşınmazın 15/21 hissesini satıyor.

Ümraniye Revziyon Uygulum İmar Planına göre H-12.50 metre 4 kat ve ön bahçe 5 metre, arka bahçe 5 metre yan bahçe 3 metre yapılanma şartlarına sahip ayrık nizam konut alanında kalmaktadır.

Tapu kaydında arsa olarak görülen gayrimenkul Namık Kemal Mahallesi Cengiz Topel Caddesi üzerinde kaim bir bodrum, bir zemin kat, üç normal kat olmak üzere beş katlı betonarme binadır. 1. sınıf inşaat malzemesi kullanılmıştır. Binanın dış cephesi sıvalı üzerinde çatı bulunmamaktadır. Binaya yoldan dört basamak çıkılarak zemin kattan demir doğramalı camekanlı kapıdan girilmekte olup zemin katında işyeri, bodrum ve normal katlarında mesken olarak kullanılar ikişer daire vardır. Bina Arka cephede bodrum kattan sonra yol cephesinde ise zemin kattan sonra 1.50 metre kadar çıkılmalıdır. Binanın elektrik, doğalgaz ve su tesisatı mevcuttur. Zemin katın zeminleri mermer, duvarları fayansla kaplı olup cephesi alüminyum doğramalı camekanlı vitrinli ve kullanım amacına göre PVC doğramalıdır. Dairelerde ise giriş holü, koridor, mutfak, banyo WC, salon vardır. Ayrıa Bodrum katta iki, normal katlarda üç oda vardır.

Dosya NO : 2010/22342 Esas
1. Satış Tarihi : 13/01/2012 14:00 – 14:10
2. Satış Tarihi : 23/01/2012 14:00 – 14:10
Muhammen Bedel : 1.150.000 TL
Satış Yeri : Ümraniye 2. İcra Dairesi

Taşınmazın Kıymeti bulunduğu semt, mevkii ve rağbet derecesi yoğun iskan, mesken ve yerleşim bölgesi olan Cengiz Topel Caddesi üzerinde, ana trafik yoluna olan mesafesi alışveriş merkezlerine olan uzaklığı ve ulaşım şekli, parsel büyüklüğü ve imar durumu gibi faktörler göz önünde tutularak bilirkişlerce tespit edilmiştir;

Buna göre 15/21 hissenin tamamına 1.150.000 TL değer biçilmiştir. Tahmini değerin %60’ı rüçhanlı alacaklı varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile satış yapılır. Ayrıca ihale katılacakların tahmin edilen değerin %20’si oranında pey akçesi veya bu miktar banka teminat mektubu vermeleri gerekmektedir. Satış peşin parayladır. İhale damga resmi 1/1 tapu harç ve masrafları alıcıya aittiBenzer İlanlar:

Bir Cevap Yazin

 Diş Depo Market
metin2 sunucu instagram takipci satin al