İzmir İcra Müdürlüğü Telefon Rehberiİzmir İcra Müdürlüğü telefon bilgileri.
Yeni!: Adres bilgileri düzenlenmiştir

İzmir İcra Müdürlükleri tarafından ihaleye çıkartılan icralık arabaları görmek ister miydiniz? Çok ucuza satın alabileceğiz araba listesini görmek için buraya tıklayınız


Telefon (Santral) : 0 (232) 411 20 00
Dahili Numaralar

1. İcra Müdürlüğü      1447/ İcra Kalemi 1972
2. İcra Müdürlüğü     1517/ İcra Kalemi 1517
3. İcra Müdürlüğü     1519/ İcra Kalemi 1521
4. İcra Müdürlüğü     1524/ İcra Kalemi 1522
5. İcra Müdürlüğü     1502/ İcra Kalemi 1504
6. İcra Müdürlüğü     1508/ İcra Kalemi 1506
7. İcra Müdürlüğü     1511/ İcra Kalemi 1510
8. İcra Müdürlüğü    1693/ İcra Kalemi 1694
9. İcra Müdürlüğü    1695/ İcra Kalemi 1696
10. İcra Müdürlüğü  1697 / İcra Kalemi 1698
11. İcra Müdürlüğü  1699 / İcra Kalemi 1700
12. İcra Müdürlüğü 13. İcra Müdürlüğü
14. İcra Müdürlüğü 15. İcra Müdürlüğü
16. İcra Müdürlüğü 17. İcra Müdürlüğü
18. İcra Müdürlüğü 19. İcra Müdürlüğü
20. İcra Müdürlüğü 21. İcra Müdürlüğü
22. İcra Müdürlüğü 23. İcra Müdürlüğü
24. İcra Müdürlüğü 25. İcra Müdürlüğü

 Benzer İlanlar:

49 Comments

 1. tugay dedi ki:

  merhaba ben tugay akçil2010/32569 nolu bir icra sorunum var 14.icra çetin öztürk denilen bi vatandaşa banka kredisi için kefil oldum malesef ödemelerini yapmamış aradan bir buçuk yıl gecmesine rgmen daha dün bana biteblih geldibu borç şu an 7500 tl olmuş benim ne yapmam lazım bana yardımcı olurmusunuz kredyi çekenide buldum ama hala güvenmyorum teşkkr ederim.

 2. admin dedi ki:

  Merhaba Tugay bey

  Size gelen tebligatla birlikte, 14. icraya gidiniz, detaylı bilgiyi alarak işlemleri başlatın. Kefil olduğunuz kişiyle görüşün borcunu ödemesini isteyiniz. Ayrıca, ülkemiz de kefil olma meselesi hala tartışılıyor. Güvenmediğiniz insanlara kefil olmamalısınız. Herhangi bir avukata giderek danışabilirsiniz.

  Saygılar

 3. ali atmaca dedi ki:

  merhaba. ben avea faturalı hat kullanıyordum. üzerime atılı bir suçtan dolayı cezaevine girdim. borçtan dolayı işlem yapılmış. avukatı arayıp hesp nosu aldım birmiktar para yatırdım. fakat avukatlar günde birkaç kez beni arayıp yada mesaj çekerek borcun hepsini yatır yoksa evine icra yaparız, bak geldik şuanda evine çok yakınız, sana bir saat süre gibi laflar söylüyorlar. dengem bozuldu. bir ay içinde borcumu kapatıcam ama şuanda ödeyemiyorum. bana ne olur, şuanda ne yapmam lazım

 4. admin dedi ki:

  Merhaba

  Sanırım sizinle fena halde dalga geçiyorlar. Zira icra takibi yaptırmaları için ilk önce ellerinde mahkeme kararı olmaları lazım. Yine o karar sizin eliniz de de olması lazım. Yani anlayacağınız, siz herhangi bir karar görmeden para “yediriyorsunuz”. Yapmanız gereken, icra mahkemesine şikayet dilekçesiyle başvurmak

  Saygılar

 5. ali atmaca dedi ki:

  öncelikle açiklamalarınız için çok teşekkür ederim. haberim yoktu fakat eve tebligat yapmışlar eşim almış. üzerindende 7 gün geçmiş. bu şartlar altında borcumu kısım kısım ödeyememmi. bu tamamen işlem yapan avukatların insiyatifindemi. bir hafta önce hesplarına kısmi ödeme yaptım bu icrayı şimdilik durdurmaya yetmezmi. diğer ödemeleri yapana kadar nekadar zamanım var. yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim.

 6. admin dedi ki:

  Merhaba

  Herhangi bir sorun çıkacağını zannetmiyorum.Yine ödeme yaptığınızı avukatlara bildiriyorsanız sorun çıkmaz.

 7. CEM ŞALLI dedi ki:

  2009 haziran ayında faturalı hat sattım.Sözleşme imzalanmış ve gerekli evrak elden alınmıştır.Fakat hattı alan kişi hattı başkasına vermiş yada kaybetmiş kaybetmesine rağmen hiçbir işlem yapmamıştır.Hattı alan veya bulan bir kişi tarafından 2009 haziran dan 2010 nisana kadar kullanılmıştır.2010 nisan ayında asıl hat sahibine yasal işlem başlatılmıştır.Bu işin sorumlusu olarak bana baskı yapmaktadırlar.Mahkemeye vereceğiz diye korkutmaya çalışıyorlara.Fakata benim korkum yok ben saatım ve hattı teslim ettiğimden eminim.Ne yapmalıyım beni tehdit ediyorlar.

 8. admin dedi ki:

  İlk önce sizi tehdit eden kişiler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulun. Size yasal olarak bir tebligat yapılıp yapılmadığını öğrenin, -icra müdürlüğü, icra mahkemesi vs..- varsa dosya numarasını öğrenin, icra davalarıyla uzman avukatlarla görüşerek durumunuzun ne olduğunu öğrenin

  Saygılar

 9. HALE TANAYDIN dedi ki:

  Sayın Yetkili
  Ben taşınırken boşanma evraklarımı kaybetmişim.Eşimi nafakayı ödemiyo diye İcra mahkemesine vericem.Fakat hangi icra mahkemesine onu öğrenmem gerekli bana yardımcı olursanız sevinirim.
  Saygılarımla
  Hale Tanaydın

 10. admin dedi ki:

  Hale hanım merhaba

  İzmir Adalet Sarayına giderek gerekli bilgiyi alabilirsiniz, bulunduğunuz yere göre sizi icra mahkemelerine yönlendirmektedirler.

  Saygılar

 11. hayati saglam dedi ki:

  hayırlı günler rica etsem bana bir konuda yardımcı olurnusunuz bana ayın 24 08 2010 tarihinde işyerime izmir 6. icra müdüürlügünden haber kagıdı geldi dosya nosu 10051 neyden geldini bilemiyorum nerde arıcamıda mümkünse bana yardımcı olursanız çok sevinirim saygılar sunarım iyi çalışmalar.

 12. admin dedi ki:

  Hayati bey

  0 (232) 411 20 00 santrali arayarak 1529 nolu hattı çevirip ulaşabilirsinz

 13. Fatih dedi ki:

  Merhaba,

  Istanbul’da ikamet ediyorum.
  Bana Istanbul’da hizmet aldigim ve merkezi Istanbul olan bir iletisim sirketinin anlastigi Izmir’deki avukatlik burosundan odemedigim faturalara ait once 160 TL’lik borcum oldugunu bildiren bir icra tebligati geldi, 7 gun sonra da ilgili avukatlik burosundan arayarak borcumun 400 TL oldugunu ve artik itiraz hakkimin kalmadigini, hakli olsam da olmasam da odemeye mecbur oldgumu bildirdiler. Ilgili icra mudurlugu de Izmir Icra Mudurlugu.

  Ben bu sirketten daha once hizmet aldim, ancak sozlesmem dahi yok.

  Bu durumda ne yapmam gerekir, itiraz sansim var mi?

  Eger odemek zorundaysam bunu Izmir’e gitmeden nasil yapabilirim?

  Cok tesekkur ederim

 14. admin dedi ki:

  Merhaba Fatih bey

  Herhangi bir sözleşme yapmadıysanız eğer (ki yapmış olsanız da) itiraz etme hakkınız var. Tebligat geldikten sonra ilk işiniz, hangi icra müdürlüğü tarafından size tebligat geldiyse yasal hakkınız olan itiraz dilekçenizi vermeniz.

  Ama şu var; tebligatta şu tarihler arasında itiraz etmeniz gerekmektedir gibi bir uyarı varsa, itirazı dikkate almayabilirler. Yani yasal itiraz süresinin aşması durumunda itirazı kabul etmeyebiliyorlar.

  Siz yine de hakkınızı aramaktan vazgeçmeyin

  saygılar

 15. ALİM KORAY dedi ki:

  merhaba benim merak ettiğim bi konu var.izmirde yaşıyorum icra olup ihale ile satışı olan araçlardan almak için ihaleye girmeyi düşünüyorum.(Çewremdeki insanların sana aldırmazlar ayağını kaydırırlar demelerine rağmen) fakat ihalede olan araçlarla ilgili bilgi alabileceğim bir makam veya bir site varmıdır.son olarak bu ihalelere parası olan her türk vatandaşı girebiliyordur diye düşünüyorum fakat bu konuda yanılıyormuyum acaba ….* şimdiden teşekkür ederim.

 16. admin dedi ki:

  Merhaba Alim Bey;

  İcra ihalelerine giren arabaların satışı, icra eden vergi dairesinin, icra müdürlüklerinin, valiliklerin, belediyelerin belirli noktaları bulunmaktadır. Bunlara genellikle ‘yediemin’ deniliyor. Bu yediemin denilen yerde ihaleler yapılmaktadır. Verilen belirli rakamlar üzerinden yapılan ihaleler sonucunda bazı belgelerle satış işlemleri yapılmaktadır. İcrahaberleri.Net gibi birçok internet sitesi “satış” yapmamaktadır. Sadece ihale tarihlerini, araba özelliklerini sitelerine eklemektedir. Hiçbir icra ihaleleriyle ilgili site direk satış yapmaz. Bizler sadece aracı kurumuz, bundan herhangi bir kazanç sağlanmıyor yani.

  Şu “ayak kaydırma” meselesine gelince. ’80 ve ’90’lı yıllarda, ihale mafyalarının yoğun olduğu büyük şehirler de ayak kaydırma denilen durumlar oluyordu. Fakat yıllar geçtikçe bu durum nispeten de olsa yok oluyor. İnsanlar zaten bilinçleniyor, hangi ihaleye girip hangi ihaleye girmeyeceğini biliyor. Sizler bu ülke de yaşan Türkiye vatandaşı olarak ihalelere tabi ki katılabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir şüpheniz olmasın.

  Herhangi bir sorununuz veya kafanızı kurcalayan birşey varsa bize sorabilirsiniz. Yardımcı olmaya çalışırız.

  Saygılar

 17. ALİM KORAY dedi ki:

  CEVABINIZ İÇİN ÇOK TŞK EDERİM.PEKİ İZMİRDEKİ İHALE GÜNLERİ VE SATIŞ BEDELLERİ İLE İLGİLİ BİLGİLER BULABİLECEĞİM GÜVENİLİR SİTE İSİMLERİ ALABİLİRMİYİM SİZDEN EĞER BURADAN YAZMA İMKANINIZ YOKSA zancar35@hotmail.com ADRESİNE MAİL OLARAKTA ATABİLİRSİNİZ.TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM.

 18. ilhan genç dedi ki:

  bir banka borcumdan dolayı emekli maaşıma haciz koymuş.haciz işlemi izmir 1. icradan yapılmış ben buraya gitmeden bulunduğum yerden icra mahkemesine itiraz davası açabilirmiyim icra dosya numarası filan bilmiyorum sadece 1. icrada olduğunu biliyorum.

 19. admin dedi ki:

  Sayın İlhan Genç

  İzmir’de tutacağınız bir avukata vekalet verirseniz sizin yerinize itiraz edecektir

  saygılar

 20. Sema dedi ki:

  Mrh ben icrali arsa aldim.icrayi benimi odemem lazim ve odemesem arsama el koyabilirlermi cevabiniz icin tsk ederim

Bir Cevap Yazin

 Diş Depo Market
metin2 sunucu instagram takipci satin al