Kayseri İcra Daireleri / İcra Müdürlükleri Telefon NumaralarıKayseri İcra Müdürlüğü telefon numaralarını bulabilirsiniz.

İcra Müdürlüğü Santral Telefon Numarası : 0352 222 12 68
1 İcra Mahkemesi Kalemi – Ek Bina 2 – Kat 1 621-252
2 İcra Mahkemesi Kalemi – Ek Bina 2 – Kat 1 619 254
3 İcra Mahkemesi Kalemi – Ek Bina 2 – Kat 1 618 255
İcra Mahkemeleri Salon – Ek Bina 2 – Kat 1 ve Zemin 617-503
1 İcra Müdürlüğü – Ek Bina 1 – Zemin 510-262
2 İcra Müdürlüğü – Ek Bina 1 – Zemin 264
3 İcra Müdürlüğü – Ek Bina 1 – Zemin 266
4 İcra Müdürlüğü – Ek Bina 1 – Zemin 513-268
5 İcra Müdürlüğü – Ek Bina 1 – Zemin 506- 270
6 İcra Müdürlüğü – Ek Bina 1 – Zemin 507-272Benzer İlanlar:

23 Comments

 1. halime ejderha dedi ki:

  tarafıma icra bildirim beyannamesi gönderilmiştir. avedan ödemediğim borçtan dolayı.benim adıma başkası kullanmış olup borcu 41215644580 tc nolu nihat şahin ödememiştir.bu borcu ondan talep edebilirmiyiz.bunun hakkında bilgilendirmenizi rica ederim.belirtilen adres nihat şahine aittir.beni bunun dışında başka konulardada dolandırmıştır bunu ondan talep etme şansım yokmu.

 2. admin dedi ki:

  Merhaba Halime hanım,

  Tarafınıza gönderilen beyannemeyle birlikte en yakın icra müdürlüğüne müracat ediniz. Eski faturalarınızla giderek icra müdürlüğünde işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  Teşekkürler

 3. gamze dedi ki:

  merhabalar.. erzincan üniversitsi adalet myo mezunuyumm.. icra takip işlemleri yapmak istiyorumm

 4. admin dedi ki:

  Gamze hanım, yapmanız gereken İcra müdürlüklerine başvurmak…

  Kolay gelsin

 5. zeynel dedi ki:

  2000 tl kira gelirimi alamadım icraya verdim.kiracı itiraz etmş benim borcum 1.600 tl diye.Ben 1600 tl için mahkemeye itirazı kaldırmadan icra takibi yapabilirmiyim.yardımcı olursanız sevinirim.

 6. admin dedi ki:

  Zeynel bey;

  2000 TL olduğuna dair eliniz de bir belge var mı? Eğer belge varsa, icra mahkemesine sunabilirsiniz. Ayrıca icra takibi için önce mahkemenin karar vermesi gerekiyor.

  Saygılar

 7. zeynel dedi ki:

  evet kira kontratım var.8. icra dairesine başvurmuştum icra dairesi itiraz oldugu için işlem yapmamış.kısmi itiraz borcun 1600 tl sine itiraz oldugu için 1600 tl için icra işlemleri devam eder diye biliyorum dogrumu.Diger kalan 400 tl için ayrıca itirazı kaldırmak için icra mahkemesine başvuracagım.Benim için 1600 tl için şuan icra takibi deavm edip edemeyecegi hakkında bilgi verirseniz sevinirim iyi gunler.

 8. admin dedi ki:

  Merhaba

  İcra takibi yaptırabilirsiniz, fakat itiraz edildiği için sorun çıkabilir. İcra dairesiyle görüşmeniz sizin için daha iyi olur diye düşünüyorum

  Saygılar

 9. abdullah tufan dedi ki:

  sayın yetkili sizden ricam 2009/8176 nolu hesaba birikmiş nafaka borcumu kendim elden bankaya 600-600-1000 tl olarak yatırmıştım.çalıştığım firma maaşımdan kesip birde onlar yatırmışlar. ben bu fazla yatan 2200 tl yi nasıl geri alırım yardımcı olursanız sevinirim tek güvencem o parada teşekkürler

 10. admin dedi ki:

  Abdullah bey,

  Bankaya yatırdığınız parayı icra müdürlüğünden almanız için yatırdığınıza dair yasal belgelerle (ödemeye dair banka dekontu) hangi icra müdürlüğü tarafından dosya açılmışsa, o icra müdürlüğüne başvuru yapabilirsiniz.

  Ayrıca, icra müdürlüğü adınıza yatan 2 ayrı ücretin farkına varması gerekiyordu, zira icra müdürlüklerinin banka hesapları kendileri tarafından sürekli kontrol edilir. Siz icra müdürlüğüne dilekçeyle başvurdunuz mu? Başvurmadıysanız ilgilenmeyeceklerdir, yasal hakkınızı kullanmaktan çekinmeyin

  Saygılar

 11. yağmur dedi ki:

  sayın yetkililer ben bi şikayette bulunmak istiyorum evini icra borcu dolayısıyla kaçıran şahsın evinin adresinni vermek istiyorum.. yıldırım beyazıt mahallesi sırasöğütler caddesi deniz sokak 15/16 umut apartmanı 6. kat 16 numaralı daire. faruk çekiç adlı kışi konaklamaktadır yani evi icra olan şahıs. bina girişinde ve asansöründe isim ve soy isim gizlenmiştir başka bi şahsın ismi ve soy ismi yazmaktadır. en kısa zamnda bilgi almak ve gereğinin yapılmasını ricada bulunuyorum teşekkür ederim.

 12. SALİH dedi ki:

  İcradan satılık araçlar hakkında bilgi almak istiyorum.
  SAtış günü ve saatinde orada olmak yeterli mi? Yoksa önceden yapılması gerekenler var mı? Satış yerine giderken yanımda para olmalı mı?

 13. dozdar dedi ki:

  Salih bey

  İhalelere katılmadan önce icra müdürlükleri belirli miktarda teminat istemektedir. 1. ihalede piyasa değerinin %60’ından satışa sunulan araçlar, eğer ilk ihalede satılmazsa 2. ihale yapılarak piyasa değerinin %40’ına satılmaktadır.

 14. SALİH dedi ki:

  Bazı ihalelerde muhammen bedelin %20 para ya da teminat mektubu diye açıkça yazıyor. Bazılarında ise belirtilmemiş. Bu durum kafamı karıştırdı.

 15. KADİR dedi ki:

  SLM BENİM KAYSERİ PANCAR KOPERATİF NE BORCUM VARDİ O DA İCRALİK OLDU BORCUM 5.400TL İDİ SİMDİ 6.500 OLMUS EGER BORCUMU YATİRİRSAM FAİZ İ BUSULUR MU
  SİMDİDEN TSKLER

 16. resul dedi ki:

  merhaba benim toki 6 etapta bir dalirem var bunu birine kiralık olarak verdim ama bu kirace merkezi sistem deki harcanan doğalgazı ve elektiriği nede suyu vede ev kirasını ödemedi şimdi ise evde gözükmüyor nede kendine ulaşıamıyorum ama ben icraya verdim evimi açtırması için icra evimi açtırır anahtarı bana verirmi

 17. sünbül bulut dedi ki:

  mrb benim 4. icra da nfaka artı tazminat alıyodum evlendim ve bi dilekce yazıp nafakamın kesilmesini ancak tazmınatın dvm etmesini talep ettim bunun sonucunu nasıl ögrenebilirim baska şehirde yasıyorum dilekceyide burdan gönderdim ve sonucu ordan ögrenebilirsin biz sadece dilekceyi göndeririz dediler edirnedeyim bu arada yardımcı olursanız memnun olurum simdiden tesekür ederim

 18. SAMET ÇETİNTAŞ dedi ki:

  arkadaşlar borcumu ödememe rağmen hala icra dairesinde açık dava gözüküyor ve araba haciz konulmuş bunu nasıl kaldırtabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 19. oğuz dedi ki:

  maaşta icra kesintisi oldu icrayı kaldırdım.kesintiyi nasıl geri alabilirim

 20. emine saylam dedi ki:

  esim adresi istanbulda olan bir firma tarafindan telefonla dolandirilmak suretiyle 650 tl si kredi kartindan cekildi, tuketici hakem heyetina basvuruda bulunduk ve hak gporulduk. icraya basvurmamiz tavsiyeedildi. biz kayseride oturuyoruz bu nedenle kayseri icra mudurligune mi, yoksa istanbula mi basvuruda bulunmamiz gerekiyor. kayseri ise, icra direlerinin adresini yazar misiniz kayseride yeni oldugumuzdan sehri pek tanimiyoruz.

Bir Cevap Yazin

 Diş Depo Market
metin2 sunucu instagram takipci satin al