Samsun’da Haciz için gelen avukatı küllükle yaraladıSamsun’da avukat 38 yaşındaki Zekeriya Albayrak haciz için gittiği müteahhitlik bürosunda, çalışanlardan 34 yaşındaki Ali Arslan’ın fırlattığı küllük ile başından yaralandı. Albayrak hastaneye kaldırılırken, polis tarafından gözaltına alınan Arslan ise çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Olay, dün İlkadım İlçesi’nde meydana geldi. Samsun Barosu’na kayıtlı avukat Zekeriya Albayrak 20 bin 105 liralık haciz işlemini gerçekleştirmek için müteahhit M. B. ‘nin, Cedit Mahallesi Gençlik Caddesi üzerindeki bürosuna gitti. Albayrak, yanındaki haciz memurları ile işlem yaparken borçlu müteahhit M. B. büronun kendisine ait olmadığını, bu nedenle haciz yapamayacaklarını söyledi.

Daha sonra, M. B. ‘nin işyerinde müdür olarak çalıştığını söyleyen Ali Arslan, iddiaya göre, “Defolun buradan, çıkın gidin” diye bağırarak ekmek bıçağıyla avukat Zekeriya Albayrak’ın üzerine yürüdü. Arslan ardından da masanın üzerinde bulunan küllüğü avukata fırlattı. Küllüğün başına isabet etmesi sonucu yaralanan Zekeriye Albayrak, otomobille Gazi Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Şikayet üzerine polis tarafından gözaltına alınan Ali Arslan ise sevk edildiği adliyede mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Diğer taraftan, avukat Zekeriya Albayrak’ın tedavisinin ardından taburcu edildiği ve sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.Benzer İlanlar:

Bir Cevap Yazin

 Diş Depo Market
metin2 sunucu instagram takipci satin al